Profesor Walkowiak Gwiazdą Umiędzynarodowienia 2024
10/02/2024
#walkowiak #zsk

Nasz pracownik, a przy tym kierownik Zespołu Sieci Komputerowych i dziekan Szkoły Doktorskiej PWr, profesor Walkowiak został laureatem konkursu organizowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. W Gwiazdach Umiędzynarodowienia 2024 wyróżnienia można zdobyć w dziewięciu kategoriach.

Profesora Walkowiaka doceniono w kategorii Teaching Star za prowadzenie wyróżniających się jakością zajęć dydaktycznych dla studentów obcokrajowców oraz tworzenie nowych form i inicjatyw w zakresie kształcenia międzynarodowego.

Więcej na temat wyróżnienia - oraz Szkoły Doktorskiej PWr czy innych inicjatyw - przeczytać można na stronie Politechniki Wrocławskiej, stronie konkursu oraz na witrynie perspektywy.pl, gdzie profesor mówi również o tym, dlaczego uważa umiędzynarodowienie za sport zespołowy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!