Obrona pracy doktorskiej mgr. inż. Jędrzeja Biedrzyckiego
21/10/2021
#biedrzycki

Obrona pracy mgr. inż. Jędrzeja Biedrzyckiego "Integration of decision trees in geometric space" odbędzie się 16 listopada 2021 roku o godzinie 10.00 za pośrednictwem platformy Zoom. Praca pisana była pod opieką dr hab. inż. Roberta Burduka, prof. uczelni, a jej pełny tekst, streszczenia oraz recenzje znaleźć można na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Recenzentami pracy byli:

• prof. dr hab. inż. Bogusław Cyganek z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie,
  • dr hab. inż. Michał Choraś, prof. uczelni z Politechniki Bydgoskiej,
  • dr hab. inż. Tomasz Hachaj, prof. uczelni z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w obronie prosimy o zgłoszenie tego faktu do 15 listopada do godziny 15.00 na adres mailowy anna.sobok@pwr.edu.pl. Serdecznie zapraszamy!

Opracowała: mgr inż. Weronika Borek-Marciniec